ZAWIADOMIENIE
BURMISTRZA PRUCHNIKA
z dnia 25-08-2015 roku
W wyniku jawnego i jednomyślnego głosowania członków Obwodowych Komisji do spraw Referendum w dniu 24 sierpnia 2015 roku dokonano wyboru Przewodniczącego i Zastępcy Okds.R.
Na podstawie art. 13 ust. 8 ustawy o referendum ogólnokrajowym z dnia 14 marca 2003 r. (tj. Dz.U. z 2015 r. poz. 318) podaje się do wiadomości publicznej składy OKds.R.
Obwodowa Komisja ds. Referendum nr 1 w Hawłowicach świetlica wiejska nr lokalu 55
Lp. |
Imię i nazwisko kandydata, miejsce zamieszkania |
Funkcja w komisji |
1 |
KATARZYNA STANISŁAWA KIPER, PRUCHNIK |
PRZEWODNICZĄCY |
2 |
ROBERT WŁADYSŁAW WOJTOWICZ, HAWŁOWICE |
ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO |
3 |
TADEUSZ MARIAN KUBAS, PRUCHNIK |
CZŁONEK |
4 |
TADEUSZ MIECZYSŁAW BARSZCZAK, ŚWIEBODNA |
CZŁONEK |
5 |
JAGODA IRENA SZYLER, ROZBÓRZ DŁUGI |
CZŁONEK |
6 |
IRENA GENOWEFA WOJTOWICZ, HAWŁOWICE |
CZŁONEK |
7 |
AGNIESZKA MARIA HALEJCIO, HAWŁOWICE |
CZŁONEK |
8 |
PATRYK FRANCISZEK WAŃKOWICZ, PRUCHNIK |
CZŁONEK |
9 |
KAMILA MAZUR, PRUCHNIK |
CZŁONEK |
Obwodowa Komisja ds. Referendum nr 2 w Jodłówce Szkoła Podstawowa nr lokalu 222
Lp. |
Imię i nazwisko kandydata, miejsce zamieszkania |
Funkcja w komisji |
1 |
STANISŁAW ANTONI BURYŁO, JODŁÓWKA |
PRZEWODNICZĄCY |
2 |
ANNA WOJDYŁO, JAROSŁAW |
ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO |
3 |
KATARZYNA HELENA OSTASZ, JODŁÓWKA |
CZŁONEK |
4 |
DOROTA ŚWIRK, ŚWIEBODNA |
CZŁONEK |
5 |
DANIEL MIROSŁAW BOGDANOWICZ, PRUCHNIK |
CZŁONEK |
6 |
KATARZYNA SYLWIA DOBOSZ, ROZBÓRZ OKRĄGŁY |
CZŁONEK |
7 |
JÓZEF ANDRZEJ PIESZKO, JODŁÓWKA |
CZŁONEK |
8 |
KAROLINA KATARZYNA PIESZKO, JODŁÓWKA |
CZŁONEK |
9 |
DOROTA HALEJCIO, JODŁÓWKA |
CZŁONEK |
Obwodowa Komisja ds. Referendum nr 3 w Kramarzówce Szkoła Podstawowa nr lokalu 98
Lp. |
Imię i nazwisko kandydata, miejsce zamieszkania |
Funkcja w komisji |
1 |
ALEKSANDRA KATARZYNA CICHY, KRAMARZÓWKA |
PRZEWODNICZĄCY |
2 |
MICHAŁ KORYTKO, PRUCHNIK |
ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO |
3 |
DAWID JULIAN DRAGAN, ŚWIEBODNA |
CZŁONEK |
4 |
TERESA KATARZYNA MALAWSKA, PRUCHNIK |
CZŁONEK |
5 |
SYLWIA MARIA TETICH, HAWŁOWICE |
CZŁONEK |
6 |
ŁUKASZ PIOTR MADEJOWSKI, KRAMARZÓWKA |
CZŁONEK |
7 |
PATRYCJA DOMINIKA RABA, KRAMARZÓWKA |
CZŁONEK |
8 |
DOROTA SZKOŁA, KRAMARZÓWKA |
CZŁONEK |
9 |
MIRELA TERESA DOBOSZ, PRUCHNIK |
CZŁONEK |
Obwodowa Komisja ds. Referendum nr 4 w Pruchniku Centrum Kultury Sportu i Turystyki ul. Ks. B. Markiewicza 20
Lp. |
Imię i nazwisko kandydata, miejsce zamieszkania |
Funkcja w komisji |
1 |
JERZY ANDRZEJ BAR, PRUCHNIK |
PRZEWODNICZĄCY |
2 |
ANNA GALANT-TRĘDOWICZ, PRUCHNIK |
ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO |
3 |
MATEUSZ ADAM BURYŁO JODŁÓWKA |
CZŁONEK |
4 |
BOGUSŁAWA AGNIESZKA DIETRICH, ŚWIEBODNA |
CZŁONEK |
5 |
KATARZYNA PAULINA BOGDANOWICZ, PRUCHNIK |
CZŁONEK |
6 |
WIOLETA AGNIESZKA WĘGRZYNIAK, ROZBÓRZ DŁUGI |
CZŁONEK |
7 |
PAWEŁ ŁUKASZ SZKOŁA, PRUCHNIK |
CZŁONEK |
8 |
KAMILA ZOFIA KIPER, PRUCHNIK |
CZŁONEK |
9 |
KRYSTYNA KUBAS, PRUCHNIK |
CZŁONEK |
Obwodowa Komisja ds. Referendum nr 5 w Pruchniku Górnym Szkoła Podstawowa nr 2 w Pruchniku Górnym ul. Św. Floriana 17
Lp. |
Imię i nazwisko kandydata, miejsce zamieszkania |
Funkcja w komisji |
1 |
JOANNA KATARZYNA PORCZAK, PRUCHNIK |
PRZEWODNICZĄCY |
2 |
EWELINA KATARZYNA BARSZCZAK, PRUCHNIK |
ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO |
3 |
ADAM ANTONI DIETRICH, ŚWIEBODNA |
CZŁONEK |
4 |
MAGDALENA BARBARA ZATWARDNICKA, PRUCHNIK |
CZŁONEK |
5 |
RAFAEL ADRIAN GILECKI, PRUCHNIK |
CZŁONEK |
6 |
KAROL STANISŁAW MADEJOWSKI, PRUCHNIK |
CZŁONEK |
7 |
BRONISŁAW JÓZEF KUBAS, PRUCHNIK |
CZŁONEK |
8 |
KAMIL MICHAŁ KIPER, PRUCHNIK |
CZŁONEK |
9 |
EWELINA PAULINA SZKOŁA, PRUCHNIK |
CZŁONEK |
Obwodowa Komisja ds. Referendum nr 6 w Rozborzu Długim Zespół Szkół nr lokalu 101
Lp. |
Imię i nazwisko kandydata, miejsce zamieszkania |
Funkcja w komisji |
1 |
KAMIL TOMASZ ŚWIRK, ŚWIEBODNA |
PRZEWODNICZĄCY |
2 |
AGNIESZKA SIKORSKA, ROZBÓRZ DŁUGI |
ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO |
3 |
MONIKA AGATA BARSZCZAK, PRUCHNIK |
CZŁONEK |
4 |
ELŻBIETA ZOFIA URBAN, KRAMARZÓWKA |
CZŁONEK |
5 |
MAGDALENA HONORATA MARKOWSKA, ROZBÓRZ DŁUGI |
CZŁONEK |
6 |
MAŁGORZATA AGATA KUŹNIAR, ROZBÓRZ DŁUGI |
CZŁONEK |
7 |
DAWID ANTONI DOMAŃSKI, HAWŁOWICE |
CZŁONEK |
8 |
HENRYK ZABÓJ, ROZBÓRZ DŁUGI |
CZŁONEK |
9 |
JOANNA ANNA GILARSKA-RYMARZ, ROZBÓRZ OKRĄGŁY |
CZŁONEK |
Obwodowa Komisja ds. Referendum nr 7 w Świebodnej Szkoła Podstawowa nr lokalu 19
Lp. |
Imię i nazwisko kandydata, miejsce zamieszkania |
Funkcja w komisji |
1 |
JANUSZ MARIAN TOMASZEWSKI, PRUCHNIK |
PRZEWODNICZĄCY |
2 |
WIOLETTA EWA BARSZCZAK, ŚWIEBODNA |
ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO |
3 |
IRENA ELŻBIETA MIKŁASZ, ŚWIEBODNA |
CZŁONEK |
4 |
MONIKA ANNA PAKUŁA, ROZBÓRZ DŁUGI |
CZŁONEK |
5 |
JANINA STANIK, ŚWIEBODNA |
CZŁONEK |
6 |
WŁADYSŁAW PICH, ŚWIEBODNA |
CZŁONEK |
7 |
RADOSŁAW STANISŁAW PRZEPŁATA, JODŁÓWKA |
CZŁONEK |
8 |
ANETA JUSTYNA SIKORSKA, ROZBÓRZ DŁUGI |
CZŁONEK |
9 |
PIOTR DRAGAN, SOBIECIN |
CZŁONEK |
Obwodowa Komisja ds. Referendum nr 8 w Rzeplinie Szkoła Filialna nr lokalu 111
Lp. |
Imię i nazwisko kandydata, miejsce zamieszkania |
Funkcja w komisji |
1 |
PAULINA ALEKSANDRA DRAGAN, ŚWIEBODNA |
PRZEWODNICZĄCY |
2 |
AGNIESZKA KWAŚNIAK, JODŁÓWKA |
ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO |
3 |
ZYGMUNT JÓZEF KORYTKO, PRUCHNIK |
CZŁONEK |
4 |
JANUSZ KAZIMIERZ POTOCZNY, PRUCHNIK |
CZŁONEK |
5 |
BARBARA OLEJARZ, RZEPLIN |
CZŁONEK |
6 |
ANNA PAWEŁEK, RZEPLIN |
CZŁONEK |
7 |
ŁUKASZ JÓZEF ZAJĄC, JODŁÓWKA |
CZŁONEK |
8 |
AGATA KATARZYNA KORYTKO, PRUCHNIK |
CZŁONEK |
9 |
KRYSTIAN BIELECKI, RZEPLIN |
CZŁONEK |
Obwodowa Komisja ds. Referendum nr 9 w Jodłówce Parcelacji Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej nr lokalu 358a
Lp. |
Imię i nazwisko kandydata, miejsce zamieszkania |
Funkcja w komisji |
1 |
MARCIN PIOTROWICZ, PRUCHNIK |
PRZEWODNICZĄCY |
2 |
ANNA GUSTAWA PAKUŁA, PRUCHNIK |
ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO |
3 |
GRZEGORZ PAWEŁ HAFTEK, ŚWIEBODNA |
CZŁONEK |
4 |
KONRAD KAROL KORYTKO, PRUCHNIK |
CZŁONEK |
5 |
KRZYSZTOFA OLEJARZ, RZEPLIN |
CZŁONEK |
6 |
MARIA WOJDYŁO, JODŁÓWKA 325A |
CZŁONEK |
7 |
MAKSYMILIAN JAN MIKŁASZ, PRUCHNIK |
CZŁONEK |
8 |
IRENA MALAWSKA, JODŁÓWKA |
CZŁONEK |
9 |
PAULINA STANISŁAWA WĘGRZYNIAK, JODŁÓWKA |
CZŁONEK |
Obwodowa Komisja ds. Referendum nr 10 w Rozborzu Okrągłym Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej nr lokalu 60
Lp. |
Imię i nazwisko kandydata, miejsce zamieszkania |
Funkcja w komisji |
1 |
LIDIA ELŻBIETA POTOCZNA, PRUCHNIK |
PRZEWODNICZĄCY |
2 |
ŁUKASZ DANIEL JEDLIŃSKI, PRUCHNIK |
ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO |
3 |
WACŁAW OLSZAŃSKI, JODŁÓWKA |
CZŁONEK |
4 |
MATEUSZ ŁUKASZ KWAŚNIAK, ŚWIEBODNA |
CZŁONEK |
5 |
GRZEGORZ TADEUSZ MARKOWSKI, ROZBÓRZ DŁUGI |
CZŁONEK |
6 |
ANNA SZCZEPANIK, ROZBÓRZ OKRĄGŁY |
CZŁONEK |
7 |
MILENA MAGDZIAK, JODŁÓWKA |
CZŁONEK |
8 |
KAMIL ANTONI SZKOŁA, PRUCHNIK |
CZŁONEK |
9 |
MARZENA MARIA FLAK, RZEPLIN |
CZŁONEK |
Obwodowa Komisja ds. Referendum nr 11 w Pruchniku Szkoła Podstawowa nr 1 w Pruchniku Dolnym ul. Ks. B. Markiewicza 22
Lp. |
Imię i nazwisko kandydata, miejsce zamieszkania |
Funkcja w komisji |
1 |
HALINA MAŁGORZATA MAZUR, PRUCHNIK |
PRZEWODNICZĄCY |
2 |
ZDZISŁAWA FLAK, RZEPLIN |
ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO |
3 |
KORNELA MAGDALENA PIŚ, PRUCHNIK |
CZŁONEK |
4 |
MONIKA ANNA MIELNICZEK, PRUCHNIK |
CZŁONEK |
5 |
MAGDALENA TERESA TARNAWSKA, PRUCHNIK |
CZŁONEK |
6 |
KAROLINA MARIA WĘGRZYNIAK, ROZBÓRZ DŁUGI |
CZŁONEK |
7 |
TOMASZ MACIEJ SZKOŁA, PRUCHNIK |
CZŁONEK |
8 |
ALICJA BARBARA TOMASZEWSKA, PRUCHNIK |
CZŁONEK |
9 |
IWONA BLAJER, PRUCHNIK |
CZŁONEK |
Burmistrz Pruchnika
mgr inż. Wacław Szkoła
Metryka dokumentu
ukryjTytuł dokumentu: | Zawiadomienie o wyborze przewodniczącego i zastępcy przewodniczącego w OKds.R z terenu gminy Pruchnik |
---|---|
Podmiot udostępniający informację: | |
Informację opublikował: | Administrator BIP |
Data publikacji: | 25.08.2015 09:51 |
Informację aktualizował: | Administrator BIP |
Data aktualizacji: | 25.08.2015 09:51 |