Zarządzenie Nr 78/2015
Burmistrza Pruchnika
z dnia 5.10.2015
w sprawie: powołania obwodowych komisji wyborczych.
Na podstawie art. 182 ust. 1 pkt.1 i ust. 2 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. Nr 21, poz. 112 ze zm.) oraz zgodnie z art. 8 ust. 6 Uchwały PKW z dnia 11 kwietnia 2011 r. w sprawie powoływania obwodowych komisji wyborczych (Monitor Polski Nr 30, poz. 345) zarządza się co następuje:
§ 1.
Powołuje się obwodowe komisje wyborcze w celu przeprowadzenia głosowania w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, zarządzonych na dzień 25 października 2015 r. w składzie:
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 1 w Hawłowicach świetlica wiejska nr lokalu 55
Lp. |
Imię i nazwisko członka komisji |
Miejsce zamieszkania |
Nazwa zgłaszającego |
1 |
NATALIA ELŻBIETA POTOCZNA |
PRUCHNIK |
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA BRAUNA "SZCZĘŚĆ BOŻE" |
2 |
JANINA MAKOWIECKA |
PRUCHNIK |
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KUKIZ 15" |
3 |
ROBERT WŁADYSŁAW WOJTOWICZ |
HAWŁOWICE |
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SRAWIEDLIWOŚĆ |
4 |
JAGODA IRENA SZYLER |
ROZBÓRZ DŁUGI |
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZONA LEWICA SLD TR PPS UP ZIELONI |
5 |
AGNIESZKA MARIA HALEJCIO |
HAWŁOWICE |
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
6 |
ZBIGNIEW KOS |
PRUCHNIK |
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOW BEZPARTYJNI |
7 |
EWELINA PAULINA SZKOŁA |
PRUCHNIK |
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA JACKA MAZURKIEWICZA |
8 |
KRYSTYNA MAŁGORZATA SZCZYPTA |
PRUCHNIK |
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP |
9 |
ANNA GALANT-TRĘDOWICZ |
PRUCHNIK |
BURMISTRZ PRUCHNIKA |
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 2 w Jodłówce Szkoła Podstawowa nr lokalu 222
Lp. |
Imię i nazwisko członka komisji |
Miejsce zamieszkania |
Nazwa zgłaszającego |
1 |
KAROLINA MONIKA OLEJARSKA |
PRUCHNIK |
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA BRAUNA "SZCZĘŚĆ BOŻE" |
2 |
BARBARA JADWIGA BURYŁO |
JODŁÓWKA |
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KUKIZ 15" |
3 |
STANISŁAW BURYŁO |
JODŁÓWKA |
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SRAWIEDLIWOŚĆ |
4 |
KATARZYNA MARIA CICIRKO |
ROZBÓRZ OKRĄGŁY |
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZONA LEWICA SLD TR PPS UP ZIELONI |
5 |
JUSTYNA PIESZKO |
JODŁÓWKA |
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
6 |
KRZYSZTOF KAROL LEWANDOWSKI |
PRUCHNIK |
KOMITET WYBORCZY KORWIN |
7 |
ELŻBIETA STANISŁAWA KRÓL |
JODŁÓWKA |
KOMITET WYBORCZY NOWOCZESNA RYSZARDA PETRU |
8 |
KATARZYNA HELENA OSTASZ |
JODŁÓWKA |
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP |
9 |
HALINA HALEJCIO |
JODŁÓWKA |
BURMISTRZ PRUCHNIKA |
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 3 w Kramarzówce Szkoła Podstawowa nr lokalu 98
Lp. |
Imię i nazwisko członka komisji |
Miejsce zamieszkania |
Nazwa zgłaszającego |
1 |
LIDIA MARIA KURASZ |
KRAMARZÓWKA |
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA BRAUNA "SZCZĘŚĆ BOŻE" |
2 |
AGNIESZKA URBAN |
JODŁÓWKA |
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KUKIZ 15" |
3 |
ALEKSANDRA KATARZYNA CICHY |
KRAMARZÓWKA |
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SRAWIEDLIWOŚĆ |
4 |
EDYTA MARIA RUPNICKA |
RZEPLIN |
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZONA LEWICA SLD TR PPS UP ZIELONI |
5 |
MARCIN BARTŁOMIEJ PSZONAK |
KRAMARZÓWKA |
KOMITET WYBORCZY KORWIN |
6 |
ZUZANNA MARIA TULEJA |
PRUCHNIK |
KOMITET WYBORCZY NOWOCZESNA RYSZARDA PETRU |
7 |
ELŻBIETA MAŁGORZATA GRĄZ |
KRAMARZÓWKA |
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA JACKA MAZURKIEWICZA |
8 |
TADEUSZ MARIAN KUBAS |
PRUCHNIK |
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP |
9 |
IWONA BLAJER |
PRUCHNIK |
BURMISTRZ PRUCHNIKA |
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 4 w Pruchniku Centrum Kultury Sportu i Turystyki ul. Ks. B. Markiewicza 20
Lp. |
Imię i nazwisko członka komisji |
Miejsce zamieszkania |
Nazwa zgłaszającego |
1 |
MAGDALENA TERESA TARNAWSKA |
PRUCHNIK |
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA BRAUNA "SZCZĘŚĆ BOŻE" |
2 |
NATALIA KLAUDIA SZKOŁA |
PRUCHNIK |
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KUKIZ 15" |
3 |
PAWEŁ ŁUKASZ SZKOŁA |
PRUCHNIK |
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SRAWIEDLIWOŚĆ |
4 |
MARIA ZIĘBA-RUPNICKA |
RZEPLIN |
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZONA LEWICA SLD TR PPS UP ZIELONI |
5 |
ZDZISŁAWA FLAK |
RZEPLIN |
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
6 |
MONIKA ANNA MIELNICZEK |
PRUCHNIK |
KOMITET WYBORCZY KORWIN |
7 |
TADEUSZ BOLESŁAW CZACZKOWSKI |
PRUCHNIK |
KOMITET WYBORCZY NOWOCZESNA RYSZARDA PETRU |
8 |
KAMILA MAZUR |
PRUCHNIK |
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOW BEZPARTYJNI |
9 |
ŁUKASZ PIOTR MADEJOWSKI |
KRAMARZÓWKA |
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA JACKA MAZURKIEWICZA |
10 |
MARIA KUBAS |
PRUCHNIK |
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP |
11 |
BARBARA JADWIGA ZATWARDNICKA |
PRUCHNIK |
BURMISTRZ PRUCHNIKA |
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 5 w Pruchniku Górnym Szkoła Podstawowa nr 2 w Pruchniku Górnym ul. Św. Floriana 17
Lp. |
Imię i nazwisko członka komisji |
Miejsce zamieszkania |
Nazwa zgłaszającego |
1 |
BOŻENA MAGDALENA BALSAM |
PRUCHNIK |
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA BRAUNA "SZCZĘŚĆ BOŻE" |
2 |
KAZIMIERZ MATEUSZ BURYŁO |
JODŁÓWKA |
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KUKIZ 15" |
3 |
AGNIESZKA ELŻBIETA FURMAN |
PRUCHNIK |
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SRAWIEDLIWOŚĆ |
4 |
MONIKA BRZUCHACZ |
JODŁÓWKA |
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZONA LEWICA SLD TR PPS UP ZIELONI |
5 |
ROBERT KURASZ |
PRUCHNIK |
KOMITET WYBORCZY KORWIN |
6 |
ANNA BURY |
PRUCHNIK |
KOMITET WYBORCZY NOWOCZESNA RYSZARDA PETRU |
7 |
KRYSTYNA KUBAS |
PRUCHNIK |
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOW BEZPARTYJNI |
8 |
SYLWIA ANDŻELIKA FUDALI |
KRAMARZÓWKA |
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA JACKA MAZURKIEWICZA |
9 |
JOANNA PORCZAK |
PRUCHNIK |
BURMISTRZ PRUCHNIKA |
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 6 w Rozborzu Długim Zespół Szkół nr lokalu 101
Lp. |
Imię i nazwisko członka komisji |
Miejsce zamieszkania |
Nazwa zgłaszającego |
1 |
TERESA KATARZYNA MALAWSKA |
PRUCHNIK |
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA BRAUNA "SZCZĘŚĆ BOŻE" |
2 |
RAFAŁ MARCIN OLEJARSKI |
JODŁÓWKA |
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KUKIZ 15" |
3 |
KATARZYNA ANNA PIENIĄŻEK |
ROZBÓRZ DŁUGI |
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SRAWIEDLIWOŚĆ |
4 |
DOROTA BEATA PAŁKA |
ROZBÓRZ DŁUGI |
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 |
KRZYSZTOF KAZIMIERZ SZKOŁA |
PRUCHNIK |
KOMITET WYBORCZY KORWIN |
6 |
ROBERT ANDRZEJ PSZONAK |
PRUCHNIK |
KOMITET WYBORCZY NOWOCZESNA RYSZARDA PETRU |
7 |
MARIA AGNIESZKA KASZUBA |
ROZBÓRZ DŁUGI |
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOW BEZPARTYJNI |
8 |
GRAŻYNA MAŁGORZATA ZAJĄC |
JODŁÓWKA |
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP |
9 |
JOANNA GILARSKA-RYMARZ |
ROZBÓRZ OKRĄGŁY |
BURMISTRZ PRUCHNIKA |
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 7 w Świebodnej Szkoła Podstawowa nr lokalu 19
Lp. |
Imię i nazwisko członka komisji |
Miejsce zamieszkania |
Nazwa zgłaszającego |
1 |
ANNA STANISŁAWA BURYŁO |
JODŁÓWKA |
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KUKIZ 15" |
2 |
PAULINA ALEKSANDRA DRAGAN |
ŚWIEBODNA |
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SRAWIEDLIWOŚĆ |
3 |
MAGDALENA ANNA WĘGRZYNIAK |
ROZBÓRZ DŁUGI |
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZONA LEWICA SLD TR PPS UP ZIELONI |
4 |
JUSTYNA BARBARA LEWANDOWSKA |
PRUCHNIK |
KOMITET WYBORCZY KORWIN |
5 |
DARIA KARINA WOJCIECHOWSKA |
KRAMARZÓWKA |
KOMITET WYBORCZY NOWOCZESNA RYSZARDA PETRU |
6 |
KATARZYNA KAROLINA PAKUŁA |
PRUCHNIK POGODNA |
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOW BEZPARTYJNI |
7 |
KAMIL ANTONI SZKOŁA |
PRUCHNIK |
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA JACKA MAZURKIEWICZA |
8 |
IRENA ELŻBIETA MIKŁASZ |
ŚWIEBODNA |
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP |
9 |
PIOTR DRAGAN |
SOBIECIN |
BURMISTRZ PRUCHNIKA |
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 8 w Rzeplinie Szkoła Filialna nr lokalu 111
Lp. |
Imię i nazwisko członka komisji |
Miejsce zamieszkania |
Nazwa zgłaszającego |
1 |
EWELINA BEATA PSZONAK |
PRUCHNIK |
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA BRAUNA "SZCZĘŚĆ BOŻE" |
2 |
MILENA AGNIESZKA KIPER |
PRUCHNIK |
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KUKIZ 15" |
3 |
KRZYSZTOFA OLEJARZ |
RZEPLIN |
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZONA LEWICA SLD TR PPS UP ZIELONI |
4 |
ANNA PAWEŁEK |
RZEPLIN |
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 |
IZABELA MARTA SZKOŁA |
PRUCHNIK |
KOMITET WYBORCZY KORWIN |
6 |
FAUSTYNA WAŃKOWICZ |
JODŁÓWKA |
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOW BEZPARTYJNI |
7 |
ANETA SIKORSKA |
ROZBÓRZ DŁUGI |
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA JACKA MAZURKIEWICZA |
8 |
PAWEŁ JACEK ZAJĄC |
JODŁÓWKA |
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP |
9 |
KRYSTIAN BIELECKI |
RZEPLIN |
BURMISTRZ PRUCHNIKA |
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 9 w Jodłówce Parcelacji Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej nr lokalu 358a
Lp. |
Imię i nazwisko członka komisji |
Miejsce zamieszkania |
Nazwa zgłaszającego |
1 |
WACŁAW PIOTR OLSZAŃSKI |
JODŁÓWKA |
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KUKIZ 15" |
2 |
MARIA WOJDYŁO |
JODŁÓWKA |
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SRAWIEDLIWOŚĆ |
3 |
MONIKA BEATA SZCZEPANIK |
RZEPLIN |
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZONA LEWICA SLD TR PPS UP ZIELONI |
4 |
IRENA MALAWSKA |
JODŁÓWKA |
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 |
MARZENA AGNIESKA HAFTEK |
ŚWIEBODNA |
KOMITET WYBORCZY KORWIN |
6 |
ANNA GUSTAWA PAKUŁA |
PRUCHNIK |
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOW BEZPARTYJNI |
7 |
RENATA MAKARA |
PRUCHNIK |
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA JACKA MAZURKIEWICZA |
8 |
PAULINA MAŁGORZATA TULEJA |
PRUCHNIK |
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP |
9 |
JUSTYNA GĘBALIK |
JODŁÓWKA |
BURMISTRZ PRUCHNIKA |
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 10 w Rozborzu Okrągłym Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej nr lokalu 60
Lp. |
Imię i nazwisko członka komisji |
Miejsce zamieszkania |
Nazwa zgłaszającego |
1 |
PIOTR PAWEŁ WOJDYŁA |
PRUCHNIK |
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA BRAUNA "SZCZĘŚĆ BOŻE" |
2 |
MATEUSZ ADAM BURYŁO |
JODŁÓWKA |
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KUKIZ 15" |
3 |
DARIUSZ LESŁAW DRAPAŁA |
PRUCHNIK |
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SRAWIEDLIWOŚĆ |
4 |
GRZEGORZ TADEUSZ MARKOWSKI |
ROZBÓRZ DŁUGI |
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZONA LEWICA SLD TR PPS UP ZIELONI |
5 |
JAN SZCZEPANIK |
ROZBÓRZ OKRĄGŁY |
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
6 |
JUSTYNA KATARZYNA SZKOŁA |
JODŁÓWKA |
KOMITET WYBORCZY NOWOCZESNA RYSZARDA PETRU |
7 |
AGATA KATARZYNA KORYTKO |
PRUCHNIK |
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA JACKA MAZURKIEWICZA |
8 |
BARBARA STEFANIA PIŚ |
PRUCHNIK |
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP |
9 |
MARZENA FLAK |
RZEPLIN |
BURMISTRZ PRUCHNIKA |
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 11 w Pruchniku Szkoła Podstawowa nr 1 w Pruchniku Dolnym ul. Ks. B. Markiewicza 22
Lp. |
Imię i nazwisko członka komisji |
Miejsce zamieszkania |
Nazwa zgłaszającego |
1 |
PIOTR HUBERT SZKOŁA |
PRUCHNIK |
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA BRAUNA "SZCZĘŚĆ BOŻE" |
2 |
ANETA BARBARA KIPER |
PRUCHNIK |
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KUKIZ 15" |
3 |
ALINA AGATA MALMUK |
JODŁÓWKA |
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZONA LEWICA SLD TR PPS UP ZIELONI |
4 |
IRENA ELŻBIETA OSIAK |
PRUCHNIK |
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 |
MAGDALENA WIKTORIA WOJDYŁA |
PRUCHNIK |
KOMITET WYBORCZY KORWIN |
6 |
JUSTYNA AGNIESZKA PIRÓG |
PRUCHNIK |
KOMITET WYBORCZY NOWOCZESNA RYSZARDA PETRU |
7 |
HALINA MAŁGORZATA MAZUR |
PRUCHNIK |
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOW BEZPARTYJNI |
8 |
EWA STEFANIA CZUBA |
RZEPLIN |
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA JACKA MAZURKIEWICZA |
9 |
HALINA STAŃKO |
PRUCHNIK |
BURMISTRZ PRUCHNIKA |
§ 2.
Zarządzenie podaje się do publicznej wiadomości w sposób zwyczajowo przyjęty.
§ 3.
Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania.
Burmistrz Pruchnika
mgr inż. Wacław Szkoła
Metryka dokumentu
ukryjTytuł dokumentu: | Zarządzenie nr 78/2015 z dnia 5 października 2015 roku |
---|---|
Podmiot udostępniający informację: | |
Informację opublikował: | Administrator BIP |
Data publikacji: | 05.10.2015 15:52 |
Informację aktualizował: | Administrator BIP |
Data aktualizacji: | 05.10.2015 15:52 |