Zapytania i odpowiedzi do Dostawy wyposażenia w nowoczesny sprzęt ICT Szkoły Podstawowej w Kramarzówce

 

Nazwa projektu

Budowa Sali gimnastycznej i wyposażenie w nowoczesny sprzęt ICT Szkoły Podstawowej w Kramarzówce

Nr projektu (wniosku)

RPPK.06.04.03-18.0065/16

Nr umowy o dofinansowanie

Umowa nr RPPK.06.04.03-18.0065/16-00 z dnia 04-08-2016 r.

 

IZ 271/ICT/2018                                                                                   Pruchnik, dnia 22-02-2018 r.

 

 

Wykonawcy

uczestniczący w postępowaniu

 

Dotyczy: „Budowa Sali gimnastycznej i wyposażenie w nowoczesny sprzęt ICT Szkoły Podstawowej w Kramarzówce” – wyposażenie w nowoczesny sprzęt ICT

 

Zamawiający przekazuje Wykonawcom treść pytań wraz z odpowiedziami.

 

Pytanie 1:

W związku z ogłoszonym postępowaniem na dostawę wyposażenie w nowoczesny sprzęt ICT, zwracam się z zapytaniem odnośnie pozycji nr 2 czyli tablicy interaktywnej. Ma ona zostać zamontowana. W opisie nie uwzględniony został projektor, który jest niezbędnym elementem zestawu interaktywnego, okablowanie oraz uchwyt do projektora. Skonfigurowany sprzęt jak w opisie nie będzie działać. Proszę o informację czy Użytkownik na pewno chce tylko tablicę interaktywną?

Odpowiedź 1:

Zamawiający uzupełnia opis poz. 2 z załącznika nr 3 do zapytania ofertowego tj. Tablica interaktywna z projektorem krótkoogniskowym i stojakiem. Projektor kompatybilny z tablicą interaktywną; projektor powinien pracować w rozdzielczości minimum 1024x768 pikseli; stojak kompatybilny z tablicą i projektorem o wytrzymałości do 32 kilogramów, wykonany w konstrukcji stalowej, ręczna regulacja wysokości położenia tablicy (w zakresie 40 cm).

 

Pytanie 2: W specyfikacji sprzętowej została wymieniona tablica interaktywna. Czy do niej jest przewidziany jakiś projektor??

Odpowiedź 2: TAK. Zamawiający uzupełnia opis poz. 2 z załącznika nr 3 do zapytania ofertowego tj. Tablica interaktywna z projektorem krótkoogniskowym i stojakiem. Projektor kompatybilny z tablicą interaktywną; projektor powinien pracować w rozdzielczości minimum 1024x768 pikseli; stojak kompatybilny z tablicą i projektorem o wytrzymałości do 32 kilogramów, wykonany w konstrukcji stalowej, ręczna regulacja wysokości położenia tablicy (w zakresie 40 cm)

 

Pytanie 3: W specyfikacji sprzętowej został wymieniony komputer stacjonarny gdzie istnieje zapis: "opcjonalnie DVI oraz Display Port" jak mamy rozumieć ten zapis ??

Odpowiedź 3:

Minimum powinno być łącze D-Sub a opcjonalnie ( dodatkowo) DVI oraz Display port.

 

Pytanie 4

Mam pytanie odnośnie tablicy o przekątnej 88" i polu obrazu 80". Obecnie na rynku jest tendencja, aby ramki w tablicach, monitorach czy telewizorach były jak najcieńsze. Tablice, które mają proporcje obrazu 4:3 standardowo mają przekątną powierzchni roboczej w przedziale 79"-80", natomiast powierzchnia całkowita to ok 83". Nie ma w tej chwili tablicy o przekątnej 88" i proporcjach 4:3. Zatem czy Zamawiający zmieni zapis na przekątna powierzchni roboczej min. 79"?

Odpowiedź 4:

Tak. Zamawiający zmienia zapis na „przekątna powierzchni roboczej min. 79”.

 

 

Burmistrz Pruchnika

mgr inż. Wacław Szkoła

 

Uwagi Zamawiającego:

Wszyscy uczestnicy w/w rozeznania ofertowego  winni zapoznać się z wyjaśnieniami, odpowiedziami Zamawiającego znajdującymi się na stronie www.pruchnik.bip.info.pl w zakładce zamówienia publiczne/rozeznanie cenowe. Wszystkie wyjaśnienia Zamawiającego złożone w odpowiedzi na zapytania wykonawców należy traktować jako integralną część dokumentacji zapytania ofertowego.

Powrót

Załączniki

Brak załączników w dokumencie.

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:Zapytania i odpowiedzi do Dostawy wyposażenia w nowoczesny sprzęt ICT Szkoły Podstawowej w Kramarzówce
Podmiot udostępniający informację:Urząd Miejski w Pruchniku
Informację opublikował:Agnieszka Wojdyła
Informację wytworzył:
Data na dokumencie:Brak
Data publikacji:22.02.2018 09:21

Rejestr zmian dokumentu

pokaż