PROJEKT Bośmy poszli cicho a wracamy głośno w ramach Podkarpackich Inicjatyw Lokalnych 2018

„Inicjatywa jest realizowana w ramach projektu „Podkarpackie Inicjatywy Lokalne 2018-2019” dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Regionalnymi Operatorami Projektu są: Fundacja Fundusz lokalny SMK, Stowarzyszenie LGD „Partnerstwo dla Ziemi Niżańskiej”, Stowarzyszenie LGD „TRYGON – Rozwój i Innowacja”, Fundacja Przestrzeń Lokalna”

 

Bośmy poszli cicho a wracamy głośno

Grupa „Młodzi i Zdolni” ze Świebodnej pod patronatem Stowarzyszenia na rzecz Rozwoju  Przedsiębiorczości i Wspierania Inicjatyw Lokalnych "Tradycja i Rozwój" ze Świebodnej w dniu 30-07-2018 r. złożyła wniosek pt. „Bośmy poszli cicho a wracamy głośno” do konkursu Podkarpackie Inicjatywy Lokalne 2018. Po ocenie formalnej i merytorycznej, w dniu 01-09-2018 na stronie Dotującego ukazała się lista wniosków rekomendowanych do dofinansowania. Nasz projekt uzyskał wysoką punktację i również znalazł się na tej liście. W dniu 6 września 2018r. otrzymaliśmy e-mailem informację z Podkarpackich Inicjatyw Lokalnych, że jeśli chcemy realizować projekt to powinniśmy przesłać im taką deklarację, co też uczyniliśmy tego samego dnia. Na chwilę obecną czekamy na podpisanie umowy. Od 11-09-2018 r. w projekcie zaplanowano pierwsze działania, w tym przygotowanie plakatów, wybranie 40 pieśni patriotycznych, żołnierskich, harcerskich do śpiewnika, który zostanie sfinansowany ze środków dotacji.

Realizacja projektu „Bośmy poszli cicho a wracamy głośno” ma na celu uczczenie 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości i kultywowanie tradycji naszych dziadów, rodziców śpiewania pieśni patriotycznych. W dniu 07-10-2018 na terenie OSP w Świebodnej(grzybek) odbędą się uroczystości począwszy od występu dzieci i młodzieży z terenu gminy Pruchnik, pieczenie kiełbasek, ale przede wszystkim śpiewanie pieśni patriotycznych, żołnierskich i harcerskich.

Pod linkiem znajduje się lista rankingowa wniosków

http://www.podkarpackie-inicjatywy-lokalne.pl/index.php

Powrót

Załączniki

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:PROJEKT Bośmy poszli cicho a wracamy głośno w ramach Podkarpackich Inicjatyw Lokalnych 2018
Podmiot udostępniający informację:Urząd Miejski w Pruchniku
Informację opublikował:Agnieszka Wojdyła
Informację wytworzył:
Data na dokumencie:Brak
Data publikacji:07.09.2018 11:18

Rejestr zmian dokumentu

pokaż