INFORMACJA DLA OSÓB STARSZYCH
I OSÓB PRZEBYWAJĄCYCH W KWARANTANNIE

Mając na względzie ryzyko rozpowszechniania się w Polsce wirusa SARS-CoV-2 apelujemy do osób starszych o ograniczenie pobytu w miejscach publicznych oraz w większych skupiskach ludzi.

Prosimy o zachowanie rozwagi, ponieważ osoby przewlekle chore oraz osoby starsze znajdują się w grupie osób szczególnie zagrożonych.

Zwracamy się z prośbą do rodzin, sąsiadów o pomoc osobom starszym w zakupach, zaopatrzeniu w leki oraz załatwianiu spraw urzędowych.

Osoby starsze, samotne, niesamodzielne, niepełnosprawne, nieposiadające rodziny lub nie mogące skorzystać z pomocy innych osób (sąsiedzi, znajomi) mogą zgłaszać się do Ośrodka Pomocy Społecznej w Pruchniku telefonicznie pod nr tel.
16 623-61-21 lub 16 623-61-31 albo na adres e-mail:

ops@opspruchnik.pl w celu uzyskania pomocy.

Osoby przebywające w kwarantannie korzystają w pierwszej kolejności z pomocy rodziny lub pomocy innych osób (sąsiedzi, znajomi). Jeżeli nie mogą skorzystać      
z  pomocy w/w osób a wymagają wsparcia Ośrodka Pomocy Społecznej w formie podstawowych produktów żywnościowych, zakupu leków, pomocy psychologicznej proszone są o kontakt telefonicznmy pod nr  16 623-61-21 lub 16 623-61-31 albo na adres e-mail: ops@opspruchnik.pl

Marta Wałach
dyr. OPS w Pruchniku

Powrót

Załączniki

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:Informacja dla osób starszych i przebywających w kwarantannie.
Podmiot udostępniający informację:
Informację opublikował:Administrator BIP
Data publikacji:19.03.2020 00:05
Informację aktualizował:Administrator BIP
Data aktualizacji:19.03.2020 00:05