ZARZĄDZENIE Nr 50/07 |
Wójta Gminy Pruchnik
z dnia 24 września 2007 r.
w sprawie:
powołania obwodowych komisji wyborczych.
Na podstawie art. 30 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (tj. Dz. U. z 2001 r. Nr 142, poz. 1591 ze zm.) oraz art. 48 ust. 112 ustawy z dnia 12 kwietnia 2001 r. Ordynacja wyborcza do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U. Nr 46, poz. 499 ze zm.),
§ 1.
Powołuje się obwodowe komisje wyborcze w celu przeprowadzenia wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, zarządzonych na dzień 21 października 2007 roku
§ 2.
Do składu obwodowych komisji wyborczych powołuje się:
-
w Obwodowej Komisji Wyborczej nr 1 w Hawłowicach
-
Kamil Potoczny, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej.
-
Marcin Olejarz, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego LiD
-
Robert Pszonak, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Liga Polskich Rodzin.
-
Tomasz Szkoła, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość.
-
Beata Furman, zgłoszoną przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Pro Vita et Patria.
-
Agnieszka Halejcio, zgłoszoną przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego PSL.
-
Kowalski Kazimierz, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Platforma Obywatelska,
-
Józef Ozimek, przedstawiciel Wójta.
. -
w Obwodowej Komisji Wyborczej nr 2 w Jodłówce
-
Judyta Morawska, zgłoszoną przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej.
-
Magdalena Markowska, zgłoszoną przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego LiD.
-
Agnieszka Buryło, zgłoszoną przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Liga Polskich Rodzin.
-
Stanisław Kucab zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość.
-
Małgorzata Papała, zgłoszoną przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Pro Vita et Patria.
-
Józef Pieszko, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego PSL.
-
Aneta Pieszko, zgłoszoną przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Platforma Obywatelska,
-
Halina Halejcio, przedstawiciel Wójta.
. -
w Obwodowej Komisji Wyborczej nr 3 w Kramarzówce
-
Marta Papała, zgłoszoną przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej.
-
Marek Słysz, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego LiD.
-
Stanisław Buryło, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Liga Polskich Rodzin.
-
Piotr Parawa, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość.
-
Jakub Szkoła, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Pro Vita et Patria.
-
Marek Madejowski, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego PSL.
-
Anna Bury, zgłoszoną przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Platforma Obywatelska,
-
Joanna Gilarska - Rymarz, przedstawiciel Wójta.
. -
w Obwodowej Komisji Wyborczej nr 4 w Pruchniku Dolnym
-
Sylwester Potoczny, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej.
-
Grzegorz Wywrót, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego LiD.
-
Karol Pszonak, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Liga Polskich Rodzin.
-
Paweł Szkoła, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość.
-
Jadwiga Mikłasz, zgłoszoną przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Pro Vita et Patria.
-
Bogdan Błajda, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego PSL,
-
Barbara Buryło, zgłoszoną przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Platforma Obywatelska,
-
Agnieszka Mazur, przedstawiciel Wójta.
. -
w Obwodowej Komisji Wyborczej nr 5 w Pruchniku Górnym
-
Tadeusz Czaczkowski, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej.
-
Agnieszka Czepiel. zgłoszoną przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego LiD,
-
Monika Buryło, zgłoszoną przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Liga Polskich Rodzin.
-
Kazimierz Buryło, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość.
-
Anna Mikłasz, zgłoszoną przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Pro Vita et Patria.
-
Mariola Błajda, zgłoszoną przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego PSL.
-
Ewelina Kwiecień, zgłoszoną przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Platforma Obywatelska,
-
Katarzyna Kiper, przedstawiciel Wójta.
. -
w Obwodowej Komisji Wyborczej nr 6 w Rozborzu Długim
-
Małgorzata Morawska, zgłoszoną przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej.
-
Krzysztofa Olejarz, zgłoszoną przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego LiD.
-
Olimpia Piórkowska, zgłoszoną przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Liga Polskich Rodzin.
-
Łukasz Wywrót, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość.
-
Michał Kuniewicz, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Pro Vita et Patria.
-
Henryk Zabój, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego PSL.
-
Marek Potoczny, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Platforma Obywatelska,
-
Anna Prostak, przedstawiciel Wójta.
. -
w Obwodowej Komisji Wyborczej nr 7 w Świebodnej
-
Bożena Olejarz, zgłoszoną przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej.
-
Grzegorz Markowski, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego LiD.
-
Wiesław Baryło, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Liga Polskich Rodzin.
-
Anna Buryło, zgłoszoną przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość.
-
Łukasz Furman, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Pro Vita et Palria.
-
Bronisław Kubas. zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego PSL.
-
Bogdan Rząsa, zgłoszony przez pełnomocnika Komitetu Wyborczego Platforma Obywatelska,
-
Justyna Gębalik, przedstawiciel Wójta.
§ 3.
Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podjęcia
.
Wójt Gminy Pruchnik
mgr Stanisław Górski
Metryka dokumentu
ukryjTytuł dokumentu: | Powołania obwodowych komisji wyborczych. |
---|---|
Podmiot udostępniający informację: | |
Informację opublikował: | Administrator BIP |
Data publikacji: | 24.09.2007 08:00 |
Informację aktualizował: | |
Data aktualizacji: | Brak |