Obwieszczenie z wyborów przewodniczących i zastępców obwodowych komisji wyborczych
OBWIESZCZENIE
Gminnej Komisji Wyborczej w Pruchniku
z dnia 12 listopada 2010 roku
Na podstawie art. 18 ust. 4 i 4a ustawy z dnia 16 lipca 1998r. Ordynacja Wyborcza do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw (Dz. U. z 2010r. Nr 176, poz. 1190) oraz zgodnie z art. 5,6 Uchwały PKW z dnia 4 września 2006 roku w sprawie sposobu zgłaszania kandydatów na członków komisji wyborczych, GKW w Pruchniku informuje, iż w wyniku jawnego i jednomyślnego głosowania członków poszczególnych OKW z terenu gminy Pruchnik w dniu 12 listopada 2010 roku dokonano wyboru Przewodniczących OKW i ich Zastępców dla przeprowadzenia na terenie gminy Pruchnik wyborów do rady gminy, rady powiatu i sejmiku województwa oraz wyborów wójta zarządzonych na dzień 21 listopada 2010 roku.
I. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Hawłowicach, świetlica wiejska nr 55
1 |
Magda Sabatowska - Przewodnicząca |
2 |
|
3 |
|
4 |
Marcin Chmielecki- Członek |
5 |
Magdalena Kubas- Członek |
6 |
Henryk Wałach- Członek |
7 |
|
8 |
Mateusz Czaczkowski- Członek |
9 |
Dominika Wojdyło - Członek |
II. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 w Jodłówce, Szkoła Podstawowa nr lokalu 222
1. |
Monika Pakuła- Przewodnicząca |
2. |
Małgorzata Wańkowicz– Zastępca |
3. |
Józef Pieszko- Członek |
4. |
Aneta Iwańska- Członek |
5. |
|
6. |
Sylwia Pakuła- Członek |
7. |
Zygmunt Cichy- Członek |
8. |
Maria Wojdyło- Członek |
9. |
Barbara Halejcio- Członek |
III. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 w Kramarzówce, Szkoła Podstawowa nr lokalu 98
1. |
Iwona Blajer- Przewodnicząca |
2. |
Tadeusz Flak– Zastępca |
3. |
Joanna Konior- Członek |
4. |
Stanisław Wojdyło- Członek |
5. |
Justyna Kiper- Członek |
6. |
Agata Korytko- Członek |
7. |
Małgorzata Szczepanik- Członek |
8. |
Bogusława Pszonak- Członek |
9. |
Natalia Kielar- Członek |
IV. Obwodowa Komisja Wyborcza nr 4 w Pruchniku Dolnym, Gminne Centrum Kultury Sportu i Turystyki, ul. Ks. B. Markiewicza 20
1. |
Stanisław Jarosz- Przewodniczący |
2. |
Halina Mazur – Zastępca |
3. |
Jerzy Kucab- Członek |
4. |
Małgorzata Mikulec- Członek |
5. |
Anna Kielar- Członek |
6. |
Marcin Trędowicz- Członek |
7. |
Zając Mariusz- Członek |
8. |
Edyta Węgrzyniak- Członek |
9. |
Joanna Wojdyło Kamycka- Członek |
V. Obwodowa Komisja Wyborcza nr 5 w Pruchniku Górnym, Szkoła Podstawowa nr 2, nr lokalu 384
1. |
Anna Buryło- Przewodnicząca |
2. |
|
3. |
Agnieszka Czepiel- Członek |
4. |
Gabriela Kamińska- Członek |
5. |
Radosław Bury- Członek |
6. |
Elżbieta Król- Członek |
7. |
Barbara Zatwardnicka- Członek |
8. |
Halina Halejcio- Członek |
9. |
Tomasz Czaczkowski- Członek |
VI. Obwodowa Komisja Wyborcza nr 6 w Rozborzu Długim, Zespół Szkół w Rozborzu Długim 101
1. |
Barbara Korytko- Przewodnicząca |
2. |
Agnieszka Raba – Zastępca |
3. |
Magdalena Buryło- Członek |
4. |
Krzysztofa Olejarz- Członek |
5. |
Mariola Trybucka- Członek |
6. |
Grzegorz Korytko- Członek |
7. |
Katarzyna Kiper- Członek |
8. |
Grzegorz Pieszko- Członek |
9. |
Tomasz Pakuła- Członek |
VII. Obwodowa Komisja Wyborcza nr 7 w Świebodnej, Szkoła Podstawowa nr lokalu 19
1. |
Irena Mikłasz- Przewodnicząca |
2. |
Józef Dragan– Zastępca |
3. |
Grzegorz Markowski- Członek |
4. |
Daniel Madejowski- Członek |
5. |
Agnieszka Mendel- Członek |
6. |
Barbara Babiś- Członek |
7. |
Agata Superson- Członek |
8. |
Mirosław Laska- Członek |
9. |
Marek Potoczny- Członek |
Przewodnicząca
Gminnej Komisji Wyborczej
Agnieszka Kałużny